The store will not work correctly when cookies are disabled.
Weighing Papers
As low as $13.74 
Specifications
Specifications| SKU | 1553550 |
|---|
| Mfr # | WP-33 |
|---|
| Sold By | PK |
|---|
| Length | 3 in |
|---|
| Width | 3 in |
|---|
| Dimensions | 3" x 3" |
|---|
| Packaging Quantity | 500/pack |
|---|
| UNSPSC | 41111516 |
|---|
| Country of Origin | US |
|---|
Specifications| SKU | 1553552 |
|---|
| Mfr # | WP-44 |
|---|
| Sold By | PK |
|---|
| Length | 4 in |
|---|
| Width | 4 in |
|---|
| Compatible With | Balances & Scales |
|---|
| Dimensions | 4" x 4" |
|---|
| Packaging Quantity | 500/pack |
|---|
| UNSPSC | 41111516 |
|---|
| Country of Origin | US |
|---|
Specifications| SKU | 1553554 |
|---|
| Mfr # | WP-66 |
|---|
| Sold By | PK |
|---|
| Length | 6 in |
|---|
| Width | 6 in |
|---|
| Dimensions | 6" x 6" |
|---|
| Packaging Quantity | 500/pack |
|---|
| UNSPSC | 41111516 |
|---|
| Country of Origin | US |
|---|
Specifications| Sold By | PK |
|---|
| Compatible With | Balances & Scales |
|---|
| Packaging Quantity | 500/pack |
|---|
| UNSPSC | 41111516 |
|---|
| Country of Origin | US |
|---|
Product Details For use with analytical balances. Sheets are non-absorbent and sturdy. 500/pack. Nitrogen free.